O nás?

Aolstecell Co., Limited(Číslo firmy: 3043917) je profesionální firma na baterie pro notebooky a poskytujeme vysoce kvalitní náhradní baterie pro váš notebook. Prostřednictvím přímé spolupráce se zahraničními výrobci baterií do notebooků a logistických center po celé zemi vám můžeme poskytnout nejlevnější a nejkvalitnější náhradní baterie pro váš laptop.


Testovali jsme mnoho baterií pro notebooky od mnoha různých výrobců. Vybíráme pouze to nejlepší. Kvalita produktů vyráběných různými výrobci baterií do notebooků se může lišit. Někteří výrobci baterií do notebooků používají méně kvalitní součásti, aby poskytli "nejlevnější" cenu. Nákup těchto levných baterií pro notebooky za nízké ceny může způsobit, že budete muset v budoucnu utratit více. Ale nemusíte se bát, protože na našich internetových stránkách nemůžete najít žádné low-end levné baterie pro notebooky. Všechny baterie, které poskytujeme, splňují nebo překračují původní specifikace OEM. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních lithium-iontových baterií od špičkových společností, jako jsou Sony, Panasonic, Sanyo a Samsung. Nabízíme náhradní baterie pro notebooky s nejlepší kvalitou, výkonem a cenou.


Uvědomujeme si, že zákazníci jsou naším nejdůležitějším přínosem. Poskytneme vám služby, které očekáváte. Naším cílem je uspokojit každého zákazníka a doufáme, že se k nám vrátíte a doporučíte naše výrobky rodině a přátelům. Naše snaha je uspokojit potřeby zákazníka. Naše 30denní záruka na vrácení peněz a jednoletá záruka jsou jen některé z nabízených služeb k dosažení tohoto cíle.

Zřeknutí se odpovědnosti:
  • 1. Baterie prodávané naší společností jsou náhradní, které lze použít s určitými produkty výrobců počítačů.
  • 2. Veškeré uváděné názvy produktů nebo ochranné známky těchto společností slouží pouze k identifikaci shody našich baterií s jejich stroji.
  • 3. Naše společnost ani tyto webové stránky nejsou spojeny s těmito výrobci originálních počítačů, nejsou jimi autorizovány, licencovány ani distribuovány, ani nejsou tyto produkty (náhrady) na našich webových stránkách vyráběny nebo prodávány s autorizací některého z těchto výrobců.